СХВАЛЕНО ДВА ПРОЄКТИ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

29 квітня під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, головного архітектора області Олександра Билима відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради.

На порядку денному розглядалися два проєкти містобудівної документації. 

Проєкт містобудівної документації «Детальний план території, розташованої за межами населених пунктів Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області для розміщення асфальтобетонної установки ДС-168» схвалено без зауважень та рекомендовано до подальшого затвердження в установленому порядку.

Також схвалено без зауважень та рекомендовано до подальшого затвердження в установленому порядку проєкт містобудівної документації «Генеральний план та план зонування (зонінг) смт Кирилівка Якимівського району Запорізької області» (у складі Генерального плану).

Необхідність розробки генерального плану смт Кирилівка виникла у зв’язку з метою впорядкування території населеного пункту, визначення функціонально-планувальної структури (зонування території), меж прибережно-захисних смуг азовського узбережжя, оцінки природно-ресурсного потенціалу, а також із змінами, які відбуваються в соціально-економічній діяльності країни та управлінні територіального розвитку селища.

На в даний час на території смт Кирилівка є централізовані системи водопостачання, лише в центральній частині населеного пункту, що забезпечують населення водою технічної якості. Тому пропонується виконати ряд заходів для надійного забезпечення населення селища питною водою в достатній кількості.

Також в смт Кирилівка немає централізованого водовідведення, його влаштування потребує значних фінансових вкладень, які на даний час відсутні у територіальній громаді. Генеральним планом передбачається каналізування населеного пункту з розміщенням очисних споруд біля населеного пункту з застосуванням сучасних технологій біологічного та механічного очищення та використанням очищених вод для зрошення.

У проєкті виконана одна з основних задач генерального плану, пов'язана із забезпеченням  розвитку інженерної інфраструктури населеного пункту.